Zabezpečte výskum, návrh, výrobu a inžinierske služby FDY, POY, HOY a priemyselných str...
Multifunkčný flexibilný pilotný spriadací stroj je vyvinutý spoločnosťou Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd., ktorá spája dlhoročné skúsenosti v oblasti spriadania chemických vlákien a výrobných technológií systémovej integrácie. Tento stroj môže odstreďovať polyester (PET), nylon (PA6, PA66), polypropylén (PP), ako aj materiály lekárskej kvality, ako sú PET, PA a PP.
Ako základný model spriadacieho stroja obsahuje:
· Vzduchová zhášacia komora: Rozmer 200 cm × 900 cm
· Systém vytláčania s dvoma skrutkami
·Tri páry horúcich galiet (každá obsahuje horúcu galetu a separačný kotúč), s 1-2 stupňovým ťahaním.
· Poloautomatický navíjač (voliteľná inovácia na plne automatický navíjač s priečnym vedením alebo vedením závitu birotorového krídla)
| Štandardný pilotný stroj na zvlákňovanie taveniny | |
| Model | SF-01 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a iné materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozmer (D*Š*V) mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| hmotnosť | 5000 kg |
| Počet Bobbin | 1~2 |
| Maximálna rýchlosť navíjania (mechanická) | 5500 m/min |
| Rýchlosť navíjania (pracovná) | 300 m/min až 5000 m/min |
| Traverzový režim | Traverzový sprievodca |
| Skrutka | Skrutka 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Skrutka 2: φ25 mm, D/V: 28:1 |
| Priemer zvlákňovacej trysky | φ85 mm |
| Priestor vzduchovej zhášacej komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinácia | 3 horúce guľôčky (Φ220 mm × 280 mm) a 3 oddeľovacie kotúče (Φ110 mm × 280 mm) |
| Množstvo Godeta | 3 |
| Fáza kreslenia | 1-2 etapa |
| Automaticky | Poloautomatický (k dispozícii je automatický režim) |
| Spôsob vykurovania | Parný plášť, indukčný ohrev, bezkontaktná termometria |
| Maximálna teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Sila | 60 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobraziť viacA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobraziť viac1. Introduction: Why PHA Is the Next Breakthrough in Fiber Materiáls Na pozadí globálnych obmedzení v oblasti plastov a cieľov uhlíkovej neu...
Zobraziť viacÚvod: Nové požiadavky na vlákninu vo veku športu a wellness Vlákna na reguláciu vlhkosti, poháňané globálnym trendom v oblasti athleisure, rastúci...
Zobraziť viac