Zabezpečte výskum, návrh, výrobu a inžinierske služby FDY, POY, HOY a priemyselných str...
Tento riadiaci stroj je vylepšená a vylepšená verzia. Vybavené plne automatickým navíjačom nite typu birotor s krídlovým vedením nite (voliteľné k plne automatickému navíjaču s posuvným vedením). Celková veľkosť vybavenia je pomerne vysoká, výška trojvrstvovej plošiny sa blíži k 5 metrom. Oblasť ochladzovacej komory je 200 cm x 1 800 cm a výkon chladenia vlákna je vynikajúce.
| Pilotný spriadací stroj na priemyselné priadze z nylonu 66 | |
| Model | SF-03 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a iné materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozmer (D*Š*V) mm | 3000 mm × 3 000 mm × 6 000 mm |
| hmotnosť | 7000 kg |
| Počet Bobbin | 1~6 |
| Maximálna rýchlosť navíjania (mechanická) | 5500 m/min |
| Rýchlosť navíjania (pracovná) | 1500 m/min až 5000 m/min |
| Traverzový režim | Birotor Wing Thread Guide |
| Skrutka | Skrutka 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Skrutka 2: φ25 mm, D/V: 28:1 |
| Množstvo Godeta | 4 |
| Fáza kreslenia | 1-4 etapa |
| Priemer zvlákňovacej trysky | φ85 mm |
| Priestor vzduchovej zhášacej komory | Rozmer 200 x 1800 mm |
| Kombinácia | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Automatický režim |
| Spôsob vykurovania | Parný plášť, indukčný ohrev, bezkontaktná termometria |
| Maximálna teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Sila | 150 kW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobraziť viacA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobraziť viac1. Introduction: Why PHA Is the Next Breakthrough in Fiber Materiáls Na pozadí globálnych obmedzení v oblasti plastov a cieľov uhlíkovej neu...
Zobraziť viacÚvod: Nové požiadavky na vlákninu vo veku športu a wellness Vlákna na reguláciu vlhkosti, poháňané globálnym trendom v oblasti athleisure, rastúci...
Zobraziť viac