Zabezpečte výskum, návrh, výrobu a inžinierske služby FDY, POY, HOY a priemyselných str...
Tento spriadací stroj je vyradeným modelom prémiového spriadacieho stroja. Špeciálne sa používa na výrobu vysokopevnostného vlákna PLA. Nie je potrebná žiadna inštalácia, integroval závitovkový extrudér, dávkovacie čerpadlo, spriadací lúč, vzduchovú ochladzovaciu komoru, systém odstreďovania, galety, horúce galety, klimatizácia a elektronický riadiaci systém. Dá sa použiť po pripojení pripojenia tlačeného vzduchu.
| Vysokopevnostný CHKO pilotný riadiaci stroj | |
| Model | SF-04 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a iné materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozmer (D*Š*V) mm | 3800 mm × 4000 mm × 2700 mm |
| hmotnosť | 6000 kg |
| Počet Bobbin | 1~6 |
| Maximálna rýchlosť navíjania (mechanická) | 5500 m/min |
| Rýchlosť navíjania (pracovná) | 1500 m/min až 5000 m/min |
| Traverzový režim | Birotor Wing Thread Guide |
| Skrutka | Skrutka 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Skrutka 2: φ25 mm, D/V: 28:1 |
| Množstvo Godeta | 3 |
| Fáza kreslenia | 1-4 etapa |
| Priemer zvlákňovacej trysky | φ85 mm |
| Priestor vzduchovej zhášacej komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinácia | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Automatický režim |
| Spôsob vykurovania | Parný plášť, indukčný ohrev, bezkontaktná termometria |
| Maximálna teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Sila | 150 kW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobraziť viacA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobraziť viac1. Introduction: Why PHA Is the Next Breakthrough in Fiber Materiáls Na pozadí globálnych obmedzení v oblasti plastov a cieľov uhlíkovej neu...
Zobraziť viacÚvod: Nové požiadavky na vlákninu vo veku športu a wellness Vlákna na reguláciu vlhkosti, poháňané globálnym trendom v oblasti athleisure, rastúci...
Zobraziť viac