Zabezpečte výskum, návrh, výrobu a inžinierske služby FDY, POY, HOY a priemyselných str...
Tento spriadací stroj je základným typom spriadacieho stroja, ktorý mení jednu zo závitoviek v systéme s dvoma závitovkami na súbežne sa otáčajúci trojzávitový extrudér, ktorý je vybavený posilňovačom čerpadiel a zmiešanými materiálmi možno odstreďovať bez granulácie. Je vhodný pre výskumné inštitúcie, podniky s chemickými vláknami a univerzitou na štúdium procesov formovania rôznych materiálov, ako sú PET, PA, PP a PLA.
| Pokročilý pilotný stroj na zvlákňovanie taveniny | |
| Model | SF-05 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a iné materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozmer (D*Š*V) mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| hmotnosť | 5000 kg |
| Počet Bobbin | 1~2 |
| Maximálna rýchlosť navíjania (mechanická) | 5500 m/min |
| Rýchlosť navíjania (pracovná) | 300 m/min až 5000 m/min |
| Traverzový režim | Traverzový sprievodca |
| Množstvo Godeta | 3 |
| Fáza kreslenia | 1-2 etapa |
| Priemer zvlákňovacej trysky | φ85 mm |
| Skrutka | Skrutka 1: φ25 mm, D/V: 28:1 Skrutka 2:Homodrómne 3 skrutky φ25mm,L/H:48:1 |
| Priestor vzduchovej zhášacej komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinácia | 3 horúce guľôčky (Φ220 mm × 280 mm) a 3 oddeľovacie kotúče (Φ110 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Poloautomatický (k dispozícii je automatický režim) |
| Spôsob vykurovania | Parný plášť, indukčný ohrev, bezkontaktná termometria |
| Maximálna teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Sila | 60 kW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobraziť viacA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobraziť viac1. Introduction: Why PHA Is the Next Breakthrough in Fiber Materiáls Na pozadí globálnych obmedzení v oblasti plastov a cieľov uhlíkovej neu...
Zobraziť viacÚvod: Nové požiadavky na vlákninu vo veku športu a wellness Vlákna na reguláciu vlhkosti, poháňané globálnym trendom v oblasti athleisure, rastúci...
Zobraziť viac