Zabezpečte výskum, návrh, výrobu a inžinierske služby FDY, POY, HOY a priemyselných str...
Tento spriadací stroj je vybavený 7 pármi horúcich galiet a jednou plastovou tryskou BCF. Plocha ochladzovacej komory vzduchu je 200 cm x 1 600 cm, čo prispieva k ochladzovaniu zväzku vlákien. Stroj integruje funkcie kreslenia a odstreďovania a je vhodný na testovanie rôznych materiálov, ako sú PET, PA a PP.
| Kresliť a točiť BCF Pilot Spinning Machine | |
| Model | SF-06 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a iné materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY, BCF |
| Záruka | 1 rok |
| Rozmer (D*Š*V) mm | 6000 mm × 3 000 mm × 3 000 mm |
| hmotnosť | 10 000 kg |
| Počet Bobbin | 1~8 |
| Maximálna rýchlosť navíjania (mechanická) | 5500 m/min |
| Rýchlosť navíjania (pracovná) | 1500 m/min až 5000 m/min |
| Traverzový režim | Traverzový sprievodca |
| Skrutka | Skrutka 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Skrutka 2: φ25 mm, D/V: 28:1 |
| Množstvo Godeta | 4 |
| Fáza kreslenia | 1-6 etapa |
| Priemer zvlákňovacej trysky | φ85 mm |
| Priestor vzduchovej zhášacej komory | Rozmer 200 x 1600 mm |
| Kombinácia | 14 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Automatický režim |
| Spôsob vykurovania | Parný plášť, indukčný ohrev, bezkontaktná termometria |
| Maximálna teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Sila | 180 kW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobraziť viacA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobraziť viac1. Introduction: Why PHA Is the Next Breakthrough in Fiber Materiáls Na pozadí globálnych obmedzení v oblasti plastov a cieľov uhlíkovej neu...
Zobraziť viacÚvod: Nové požiadavky na vlákninu vo veku športu a wellness Vlákna na reguláciu vlhkosti, poháňané globálnym trendom v oblasti athleisure, rastúci...
Zobraziť viac