Zabezpečte výskum, návrh, výrobu a inžinierske služby FDY, POY, HOY a priemyselných str...
Tento spriadací stroj je trojzložkový spriadací stroj s plochou 200 cm x 900 cm vzduchovej chladiacej komory. Tri skrutky s tromi pármi horúcich galiet (každá obsahuje z horúcej galety a oddeľovacieho kotúča) . Vybavený poloautomatickým navíjačom (voliteľný upgrade na plne automatický navíjač s priečnym vedením alebo vedením závitu birotorového krídla), najvyššia rýchlosť procesu navíjania môže dosiahnuť až 5000 metrov za minútu.
| Trojzložkový pilotný stroj na zvlákňovanie taveniny | |
| Model | SF-07 |
| Materiál | PET, PA6, PA66, PP a iné materiály |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Záruka | 1 rok |
| Rozmer (D*Š*V) mm | 3000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| hmotnosť | 6000 kg |
| Počet Bobbin | 1~2 |
| Maximálna rýchlosť navíjania (mechanická) | 5500 m/min |
| Rýchlosť navíjania (pracovná) | 300 m/min až 5000 m/min |
| Traverzový režim | Traverzový sprievodca |
| Skrutka | Skrutka 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Skrutka 2: φ25 mm, D/V: 28:1 Skrutka 3: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Množstvo Godeta | 3 |
| Fáza kreslenia | 1-2 etapa |
| Priemer zvlákňovacej trysky | φ85 mm |
| Priestor vzduchovej zhášacej komory | 200 mm × 900 mm |
| Kombinácia | 3 horúce guľôčky (Φ220 mm × 280 mm) a 3 oddeľovacie kotúče (Φ110 mm × 280 mm) |
| Automaticky | Poloautomatický (k dispozícii je automatický režim) |
| Spôsob vykurovania | Parný plášť, indukčný ohrev, bezkontaktná termometria |
| Maximálna teplota | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Sila | 70 KW $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Zobraziť viacA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Zobraziť viac1. Introduction: Why PHA Is the Next Breakthrough in Fiber Materiáls Na pozadí globálnych obmedzení v oblasti plastov a cieľov uhlíkovej neu...
Zobraziť viacÚvod: Nové požiadavky na vlákninu vo veku športu a wellness Vlákna na reguláciu vlhkosti, poháňané globálnym trendom v oblasti athleisure, rastúci...
Zobraziť viac